Marka Tescili için Sizi Bilgilendirelim

İletişim bilgilerinizi paylaşın, 30 dakika içinde sizi arayalım.

  Defans Patent 15 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle, sizlere marka, patent ve endüstriyel tasarım tescillerine yönelik yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda hizmet sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için hemen 0(850)297 0 297 aramanızı ya da info@defanspatent.com.tr adresinden bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

  Marka ve Patent Vekili Eşref Borça

  AV.EŞREF BORÇA

  ŞİRKET KURUCU ORTAĞI, MARKA ve PATENT VEKİLİ

  İstanbul Marmara Hukuk Fakültesi 2001 yılı mezunudur.

  2004 yılından bu yana sahip olduğu Defans Hukuk Bürosunda avukatlık faaliyeti gösteren Av. Eşref BORÇA, aynı zamanda 2004 yılından bu yana Marka Vekili ve 2006 yılından bu yana da Patent Vekili olarak müvekkilleri için TPE nezdinde işlem yapmaktadır.”

  Ağırlıklı olarak Özel Hukuk ve Özel Hukuk’un Fikri ve Sınai Haklar ile ilgili konularda uzmanlaşmıştır.

  2004 yılından bu yana Defans Hukuk Bürosu aracılığıyla gerçekleştirdiği Marka ve Patent Vekilliği faaliyetlerini, 2016 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu Defans Patent A.Ş. bünyesinde sürdürmektedir.

  Satış ve Pazarlama Direktörü Koray Avcı

  KORAY YILDIZ

  ŞİRKET KURUCU ORTAĞI, SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜ

  Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi, Sinema ve Televizyon Bölümü 1997 mezunudur.

  Çalışma hayatının ilk 10 yılında Daikin Türkiye, Endi Marketler, Gima T.A.Ş. Pazarlama İletişimi departmanlarında Reklam ve Halkla İlişkiler uzman ve yöneticisi olarak görev almıştır. Carrefoursa Hipermarketlerinde Kurumsal İletişim Müdürü olarak marka yönetimi üzerine çalışmalar yapmıştır.

  2007-2012 yılında HSBC Bank Bireysel Bankacılık işkolunda Bireysel Satış Yönetimi departmanında Şube Ağı Müdürü olmuştur.

  Satış yönetimi ve Şube ağı yönetimi alanlarında birçok proje gerçekleştirmiştir.

  2012-2015 yılları arasında Tam Faktoring Pazarlama Müdürü olarak şirketin kuruluş aşamasından itibaren 3 yıl boyunca tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini yürütmüştür.

  Toplam 20 yıllık profesyonel iş tecrübesinin ardından Mayıs 2016 tarihinden bu yana Defans Patent A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görevini sürdürmektedir.